Вчора: Олександр, Андрій, Константин, Марія, Фаїна, Федот
Сьогодні святкують іменини: Гвідон, Іларіон, Яків
Завтра: Роман, Христина

Привітань на сайті: 2285
idi_nah.jpg

Привітання з Великоднем у прозі

Привітання з Великоднем

Великдень - головне християнське свято, встановлене на честь воскресіння Ісуса Христа після розп'яття і уособлює собою перемогу життя над смертю, торжество духу - над плоттю.  Відзначається щорічно в неділю після першого повного місяця, що настає після дня весняного рівнодення в період з 22 березня аж до 25 квітня за юліанським календарем (з 4 квітня по 8 травня за новим стилем).

Ми зібрали для вас оригінальні привітання з Великоднем у прозі українською мовою якими можна привітати своїх знайомих, рідних та друзів. Схожі посилання на тему привітання з Великоднем:

Привітання з Великоднем Привітання з Великоднем у прозі
Привітання з Великоднем у прозі

Христос Воскрес! Вітаю зі святом світлого Великодня і від щирого серця бажаю миру, любові та душевного тепла. Бажаю, щоб нічого в твоєму житті не було даремно, бажаю, щоб з тобою завжди траплялося лише добре. Нехай це світле свято нагадає тобі, що ти прекрасна, добра людина. І я бажаю, щоб у цієї людини серце завжди було наповнене щастям та надією.

Гарне привітання з Великоднем у прозі

Вітаємо від щирого серця зі світлим весняним християнським великим святом Великодня! Нехай Божа благодать і благословення зійде на Ваш дім і Вашу сім'ю, нехай дарує Вам Господь здоров'я та довгі роки активного насиченого радісними подіями життя. Нехай завжди Вас оточують добрі та чуйні люди. Будьте збережені Богом, кохані та щасливі!

Привітання з Великоднем у прозі для близької людини

Христос Воскрес. Нехай у світле свято Великодня тебе покинуть печалі та образи. Нехай твоя віра буде настільки сильна, що ти обов'язково зумієш перетворити своє життя на добру казку. Я бажаю тобі здоров'я та миру, наснаги та гармонії. Бажаю, щоб весняні зливи змили всі тривоги. Бажаю, щоб Господь дарував тобі сили та довге благополучне життя.

Оригінальне привітання з Великоднем у прозі

Настав світлий і великий день, коли Христос воскрес! Воістину Воскрес! Бажаю, щоб твоє життя наповнилося безліччю радісних днів, щасливих подій і справжніх чудес. Бажаю, щоб Бог ніколи не залишав тебе у біді. Щоб він допоміг зміцнитися у вірі, зберегти в душі світло та пізнати його справжнє кохання. Нехай у твоєму домі завжди буде добро, здоров'я близьких, щастя та добробут. Зі світлим Великоднем!

Вітання з Великоднем своїми словами

Нехай у цей благословенний, світлий день лише добрі справи трапляються з Вами! Нехай Господь зберігає Вас і всю Вашу чудову сім'ю. Нехай сонце світить яскраво та обіймає Вас золотими променями, зігріваючи тіло та душу. Христос Воскрес, вітаю з Великоднем!

Привітання з Великоднем у прозі від щирого серця

Христос Воскрес! Я вітаю тебе з Великоднем і бажаю йти щасливою дорогою життя, не залишаючи осторонь близьких і дорогих людей, бажаю ні на мить не втрачати віри та доброї надії, бажаю в це світле свято відчути раптом неймовірний приплив сил, енергії, натхнення та великої радості.

Щире привітання з Великоднем у прозі

Прийміть наші щирі вітання з Великоднем! Бажаємо вам Божої благодаті на кожен новий день. Нехай благословення зійде на вашу сім'ю, а Господь дарує міцне здоров'я і довге активне життя, сповнене радісних подій. Нехай поряд по життю будуть лише вірні, добрі та чуйні люди.

Привітання зі святами

Свята та події в Україні

Привітання з Великоднем в картинках

Привітання з Великоднем


HTML-код щоб вставити картинку на сайт або в блог:


BB-код щоб вставити картинку на форум:

Вітання з Великоднем


HTML-код щоб вставити картинку на сайт або в блог:


BB-код щоб вставити картинку на форум:

Вітання з Великоднем


HTML-код щоб вставити картинку на сайт або в блог:


BB-код щоб вставити картинку на форум:

За суєтою днів ми часто забуваємо про наших рідних людей, тому деякі події нам просто нагадують, що є важливим у житті і хто має значення. Сказати душевні слова, займає буквально пару секунд, але ці слова дозволяють нашим близьким почуватися краще, і ми почуваємося причетними до їхнього прекрасного дня.

День народження – гарний привід, щоб озвучити нашим дорогим людям наше ставлення, побажати досягнення бажаного, і зрештою просто підняти настрій та зробити цей день кращим. Щоб зробити когось задоволеним, не обов'язково дарувати мільйон яскраво-червоних троянд, достатньо пам'ятати про важливі дати і сказати щирі слова вчасно. Підібрати, що сказати буває важко, адже за стільки років вже здається, що ми сказали буквально все, але це не так, даруйте коханим слова від серця, для цих слів завжди знайдеться місце.

Сьогодні є багато способів сказати значні слова, залишилося розшукати ті, які ідеально підійдуть під подію і зможуть передати потрібний посил.

Ми бажаємо більше залишати справжнього у пам'яті наших рідних людей. Задоволену людину побачити просто, її очі сяють, це означає, що хтось сьогодні подарував саме ті слова, які зігріли її душу. Подарувати гарний настрій просто, досить сказати слова від серця і весь світ стане на хвилинку краще. Як день починається, так і відчувається, тому слова, які ми вимовляємо нашим рідним, мають такий вплив – робіть правильний настрій вашим близьким.

Слова мають велику вагу, вони залишаються з людиною на довго і дають впевненість у хвилини слабкості – якою силою обдарувати дорогу людину, визначати вам. Для того щоб зробити відмінний день близькій людині ще краще, не треба бути чарівником, всього потрібно сказати потрібні слова в правильний день. Досить часто слова залишаються у спогадах назавжди. Нехай цей день буде створено лише з теплих слів та подій, нехай все навколо сяє та сяє, і теплі спогади про цей день збережуться якнайдовше.